Słynny Youtuber zrobił sobie zdjęcie na szczycie piramidy. Trafił za to (…)!

Rosyjski youtuber i influencer Vitaly Zdorovetskiy narobił sobie ogromnych problemów podczas wakacji w Egipcie. Gwiazdor opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym siedzi na szczycie piramidy w Gizie. Mężczyzna chciał pochwalić się przed fanami pięknym widokiem, jednak zupełnie nie zdawał sobie sprawy, że trafi za to do więzienia!

Rosyjski celebryta ma mnóstwo fanów, a jego profil na Instagramie obserwuje ponad trzy miliony fanów. Zdrovetskiy wybrał się ostatnio do Egiptu, z którego na bieżąco publikował nowe zdjęcia. Ostatnio wrzucił zdjęcie, na którym siedzi na szczycie piramidy w Gizie. Mężczyzna chciał w ten sposób pokazać fanom niezwykły widok jaki roztacza się na okolicę. YouTuber nie zdawał sobie sprawy, że jest to zabronione i trafił do więzienia. Na szczęście po wpłaceniu kaucji został wypuszczony.

 

ZOBACZ:[WIDEO] To miała być ich PRZYGODA ŻYCIA. Nagle wielbłąd zrobił COŚ STRASZNEGO

 

Po powrocie do kraju opisał przygodę jaka go spotkała. Zdrovetskiy przyznał, że to co zrobił było ekstremalnie szalone, jednak w życiu nie spodziewał się, że za coś takiego pójdzie do więzienia. Celebryta myślał, że zostanie ukarany mandatem i na tym sprawa się skończy. Stało się zupełnie inaczej, a on w tym czasie najadł się dużo strachu. Mężczyzna zdradził, że to czego doświadczył w więzieniu było największym koszmarem jaki wydarzył mu się w życiu. „Widziałem koszmarne rzeczy i nie życzę takiego doświadczenia nikomu” .

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Demi Lovato opublikowała SZOKUJĄCE zdjęcie! Fani oniemieli!

 

źródła: o2.pl, foto: instagram.com

 Komentarze