Słynny zespół disco polo się ROZPADNIE? Doszło do BÓJKI

Źle się dzieje po sylwestrze w jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo. Choć zawirowania prywatne jego członków miały nie wpływać na karierę i życie zawodowe grupy, to jednak Nowy Rok przyniósł spory skandal. Doszło nawet do bójki! 

Zespół Piękni i Młodzi zakończył rok 2019 mocnym uderzeniem podczas Sylwestra z Dwójką. I gdy wydawało się, że w Nowy Rok 2020 grupa wejdzie na fali tej imprezy, dziś jak grom z jasnego nieba gruchnęła wieść, że bardzo źle dzieje się pomiędzy członkami zespołu i ich bliskimi…

Piękni i Młodzi powstali w 2012 roku z inicjatywy małżeństwa: Magdy Narożnej i Dawida Narożnego. Para jakiś czas temu wzięła rozwód, ale zapewniała, że będą grać razem dalej. Szybko znaleźli sobie nowych partnerów i wydawało się, że kryzys został opanowany.

 

ZOBACZ TEŻ: III wojna światowa? „W maju Władymir Putin zafunduje nam RZEŹNIĘ” – mocne słowa publicysty

 

Dawid Narożny związał się z Justyną, zaś partnerem Magdy został mężczyzna o imieniu Krzysztof. Coś jednak poszło nie tak, bo Justyna oskarżyła Krzysztofa o pobicie! 

 

Na swoje instastoriers wrzuciła zdjęcia, nagranie i relację z całego zajścia. Widać na nich jak mężczyzna atakuje ją, zaś ona broni się przy pomocy jakiegoś sprayu – gazu lub może zwykłego dezodorantu.

 

Krzysiek Byniak – damski bokser. Właśnie wróciłam z SOR-u. Zostałam pobita przez tego delikwenta[…]

Jestem czwartą osobą pobitą przez tego kryminalistę! Koniec z ukrywaniem Waszych występów! Widzimy się w sądzie

 

– napisała na swoim Instagramie Justyna.

 

Do sprawy jak na razie odniosła się jedynie Magda Narożna, a więc partnerka Krzysztofa i była żona obecnego partnera Justyny. Zapowiedziała, że sprawa zostanie zgłoszona na policję i że „już pracuje nad tym ze swoimi prawnikami”. Czyżby więc chciała przez to powiedzieć, że Justyna kłamie?

 

Pojawia się też pytanie, co będzie ważniejsze dla Dawida i Magdy Narożnych – wspólna kariera i zarabianie pieniędzy, czy jednak obrona swoich nowych partnerów? Czy w takiej atmosferze zespół ma szansę istnieć dalej i grać? Przekonamy się już wkrótce.Komentarze