Śmierć kleryka w łomżyńskim Wyższym Seminarium Duchownym. Co tam się wydarzyło?!

Z Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży dotarła do nas smutna informacja o śmierci jednego z kleryków. Okazuje się, że był on na pierwszym roku. Lokalne media twierdzą, że było to samobójstwo. Ciało znaleziono na strychu. Rektor potwierdził, że tragedia miała miejsce, lecz nie poinformował, czy rzeczywiście mężczyzna targnął się na swoje życie. Takie informacje przedstawia serwis myLomza.pl

Z bólem zawiadamiamy, iż dzisiejszej nocy [z 18 na 19 maja – przyp. red.] w tragiczny sposób odszedł alumn pierwszego roku Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży – napisał w oświadczeniu ks. dr Jarosław Kotowski. Rektor poprosił również o modlitwę za zmarłego oraz jego rodzinę i całe seminarium. Taka tragedia zawsze wszystkimi wstrząsa i nie chcielibyśmy słyszeć tego typu wiadomości. Wszyscy trwamy w żałobie, dlatego prosimy o uszanowanie pamięci zmarłego oraz głębokiego smutku najbliższej rodziny, wspólnoty łomżyńskiego seminarium i osób związanych ze zmarłym – dodał ks. dr Jarosław Kotowski. W każdej, nawet najtrudniejszej życiowej sytuacji można znaleźć rozwiązanie. Rozmawiajcie, zwierzajcie się, nie zamykajcie się w sobie, gdyż to jest najprostsza droga do psychicznej autodestrukcji.

 

ZOBACZ:Krwawa strzelanina w Brazylii. Zamaskowani mężczyźni dokonali istnej egzekucji

 

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia. Zawsze są to bardzo ciężkie sytuacje szczególnie dla najbliższych. Czas leczy rany, niech stanie się również dla nich sprzymierzeńcem.

źródło: o2.pl fot. pixabay.comKomentarze