ŚMIERTELNA choroba aktora „Świata według Kiepskich”! Niestety…

Śmiertelna choroba gwiazdy„Świata według Kiepskich”! Wielu z nas nie wyobraża sobie serialu bez niego.

Fani serialu „Świat według Kiepskich” pogrążeni w rozpaczy. Wszystko za sprawą dramatycznej sytuacji związanej z ich ulubionym aktorem. Miliony widzów w całej Polsce pokochały go za wyjątkową, niezapomnianą rolę. To zdecydowanie kultowa postać serialu. Niestety ponawiły się fatalne wiadomości na temat choroby aktora.

„Świat według Kiepskich” jest jednym z najstarszych seriali emitowanych przez Telewizję  Polsat – nieprzerwanie od 1999 roku. Ponad 20 lat obecności na ekranie sprawiło, że produkcja może liczyć na rzeszę stałych fanów. Tym bardziej wszyscy wstrzymali oddech po dramatycznej informacji na temat aktora, którego pokochali. Z ciężką chorobą walczy…

Dariusz Gnatowski – serialowy Boczek. W ostatnim czasie artysta przyznał, że cierpi na cukrzycę stopnia drugiego. Mimo to nie poddaje się i walczy o zdrowie. Kto wspiera go w tym boju? Na kogo może liczyć?

-Na żonę i córkę. Dzięki nim, tak naprawdę, wyszedłem na prostą. Węglowodany, czyli to, co łasuchy lubią najbardziej – ciasta i wszelkie słodkości. Jeśli chce się żyć, to zrezygnowanie ze słodyczy nie jest jakimś arcytrudnym przedsięwzięciem – wyznał Dariusz Gnatowski.

-Sport to za wielkie słowo. Uprawiam nordic walking, czyli chodzenie z kijami. Poza tym pływam w basenie i jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Odpowiednio dozowany ruch plus dieta sprawiły, że schudłem 25 kilogramów. Moja żona jest weganką. Gotuje dla siebie, a ja czasem z tego korzystam. Jemy wspólnie sałatki i warzywa. – dodaje gwiazda.Komentarze