ŚMIERTELNA choroba Michała Wiśniewskiego! Artysta przyznał, że cierpi na…

Michał Wiśniewski zdobył się na bardzo szczere wyznanie! Artysta przyznał, że cierpi na…

No właśnie, wokalista w ostatnim czasie nie cieszył się najlepszym zdrowiem. Teraz już wiemy co jest tego przyczyną! Artysta przyznał, że cierpi na…

 

O Michale Wiśniewskim mówił się wiele! Jego życie prywatne jest pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ma na swoim koncie cztery nieudane związki, które zakończyły się rozwodami, a przy tym jest ojcem pięciorga dzieci.

Ponadto doświadczenia jakie wyniósł z dzieciństwa z pewnością przyczyniły się do tego, że jego życie prywatne nie należy do udanych. Gwiazdor ma za sobą pobyt w domu dziecka, w czterech rodzinach zastępczych oraz samobójstwo ojca.

 

Choć dziś jest znanym muzykiem to jednak częściej media i tak donoszą o jego problemach – od rzekomego uzależnienia od hazardu, przez gigantyczne kłopoty finansowe i bankructwo, po nadużywanie alkoholu.

 

Tymczasem Michał Wiśniewski postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i zdobył się na chwilę szczerości. Od lat cierpi na…

 

Alkoholizm. Otwarcie przyznał: Jestem alkoholikiem.”Piję bo lubię” – powiedział gwiazdor w radiu ZET w rozmowie z Michałem Figurskim.

 

„Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem alkoholikiem, niepijącym od 5 lat. Dzięki wszywkom, bo na terapię wydaje mi się, że jestem za inteligentny” powiedział Wiśniewski.

 

„Alkoholik zostaje na zawsze alkoholikiem tylko suchym… jeśli ma dużo szczęścia. Jeśli nie ma, to ma nawroty. Ja tak mam pomiędzy wszywkami. Oczywiście byłoby fajniej zrozumieć, czym jest ta choroba i nie pić w ogóle, ale ja tak nie potrafię. Nie potrafię kontrolować picia. Jak piję, to piję. Smakuje mi” dodał artysta.

 

ZOBACZ TEŻ:Nie boi się wyzwań! Henryk Talar w wieku 75 został…

 

Potem jednak wyznał, że po alkohol nie sięgnął 5 lat temu, ale 6 miesięcy temu.

 

„6 miesięcy temu. Najchętniej sam, bo mi towarzystwo nie jest potrzebne. Piję dla picia. Po prostu mi alkohol smakuje”-powiedział „wiśnia”.

 

 

Źródło:planeta

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze