SMUTEK fanów „Ranczo”! Ich ulubieniec niestety…

Bardzo smutne wiadomości dla fanów serialu „Ranczo”. Czy zobaczą jeszcze swojego ulubieńca?

Ranczo to kultowa polska produkcja. Telewizja Polska tworząc ten serial trafiła w dziesiątkę, żeby nie powiedzieć setkę. Przez dekadę losy mieszkańców gminy Wilkowyje śledziło co niedzielę kilka milionów Polaków. Niestety serial w końcu zniknął z anteny. Wtedy pojawiły się liczne prośby o wznowienie produkcji. Teraz gruchnęła bardzo smutna wieść.

Fani serialu są zrozpaczeni. W zasadzie nikt nie wyobraża sobie serialu bez udziału tego aktora. To była jedna z kluczowych postaci „Ranczo”. Niestety teraz przekazano fatalne informacje. Według nich niestety nie…

zobaczymy już na ekranie Franciszka Pieczki. Serialowy Stach Japycz może już nie wrócić na plan zdjęciowy. Dlaczego? Aktor za niedługo będzie miał aż 92 lata. W tym wieku angaż w kolejny projekt może być ogromnym wysiłkiem dla zdrowia artysty. Pieczka sam wyznał, że znajduje się w sytuacji, w której nic nie musi.

-Sam zdaję sobie sprawę, że w moim wieku każdy przeżyty dzień jest wielką wygraną. Chciałbym żyć jak najdłużej, ale nie boję się śmierci. Ja już przeżyłem swoje. Nie mam już wygórowanych aspiracji co do swoich poczynań, prywatnych czy zawodowych, stąd mam ten komfort wyciszenia. Ja już nic nie muszę, ale jeszcze wiele mogę” – wyznał aktor w jednym z obszernych wywiadów.

fot. YouTubeKomentarze