Smutna informacja od Doroty Szelągowskiej. Święta spędziła w szpitalu!

Dorota Szelągowska to prezenterka i projektantka wnętrz. Znana jest z programów takich jak „Dorota Was urządzi”, „Domowe rewolucje”, „Dorota inspiruje” czy „Totalne remonty Szelągowskiej”. Prywatnie – córka pisarki, Katarzyny Grocholi.

W grudniu 2022 r. to właśnie Katarzyna Grochola trafiła do szpitala i jak przyznała, na Instagramie – ma raka. Tymczasem jej córka, Dorota Szelągowska, także zmagała się z nowotworem.

 

https://www.instagram.com/dotindotin/?hl=pl

 

Szelągowska opublikowała podsumowanie 2022 roku i tam przyznała, że miała raka, a święta spędziła w szpitalu.

 

To był tak dziwny rok, że nawet nie umiem go podsumować. Paru rzeczy się w nim pozbyłam. Na przykład lęku przed lataniem, co poskutkowało 29 powietrznymi przeprawami, oraz nowotworu jajnika, którego skutkiem była Wielkanoc w szpitalu.

 

Dalej pisze o swojej pracy, marzeniach oraz dumy z syna i lęku o mamę:

Gotowałam na granicy i na Warmii. Napisałam eBooka. Wyremontowałam kolejnych kilkanaście domów i mieszkań. Przeprowadziłam się. Znowu. Cały rok pielęgnowałam w sobie marzenie o kupnie domu w Hiszpanii i dalej je pielęgnuję. Postanowiłam rzucić palenie. To marzenie też będę pielęgnować. Pękałam z dumy widząc mojego syna na deskach teatru i umierałam z nerwów gdy mama miała operację.

 

Jak więc widać, dla Doroty Szelągowskiej, rok obfitował w dobre i złe wydarzenia. Wydaje się jednak, że ogólne podsumowanie jest na plus.

 

>>>Żona Jakuba Rzeźniczaka w szokującej kreacji. Czy ona w ogóle jest ubrana?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Komentarze