SMUTNA wiadomość w sprawie Pawła Królikowskiego. Niestety…

Paweł Królikowski walczy o życie. Pojawiła się przygnębiająca wiadomość w sprawie aktora.

Paweł Królikowski z kłopotami ze zdrowiem zaczął borykać się  już cztery lata temu. Aktor skarżył się na nieustępujący ból głowy. Trafił do szpitala, diagnoza okazała się być bardzo wstrząsająca. Lekarze wykryli u aktora tętniaka mózgu. Potrzebna była natychmiastowa operacja. Po żmudnej rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w zeszłym roku lekarze zdecydowali, że powinien przejść kolejny zabieg. Aktor poczuł się na tyle dobrze, że zagrał nawet w serialu „W rytmie serca”. Sytuacja obróciła się jednak o 180 stopni w te święta. Stan zdrowia aktora pogorszył się tuż przed Bożym Narodzeniem.  Pojawiła się kolejna smutna wiadomość w sprawie aktora, fani są załamani. Ze względu na problemy zdrowotne Paweł Królikowski nie będzie mógł wykonywać teraz swoich obowiązków. Niestety…

Pan Paweł nie zasiądzie także w jury w nadchodzącej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Producenci długo zastanawiali się czy skład jury zmniejszy się do trójki jurorów czy może na miejsce pana Pawła pojawi się ktoś nowy. Decyzja w końcu zapadła.

 

ZOBACZ TAKŻE: ROZENEK zalewa się łzami! Powód? Obawia się o…

 

Na miejscu pana Pawła pojawi się znany youtuber Adam Strycharczuk – zwycięzca poprzedniej, dwunastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zasłynął w nim głównie ze swojego znakomitego i poruszającego występu podczas którego wcielił się w Violettę Villas. To właśnie ta charakteryzacja przyniosła mu zwycięstwo, a widzowie uznali jego występ za jeden z najlepszych w historii całego programu.

instagram
fot. youtube


Komentarze