SMUTNA wiadomość! Żona Pawła Królikowskiego poinformowała o nagłej…

Smutną wiadomość przekazała żona Pawła Królikowskiego. Informacje są przykre. Wszystko stało się w szpitalu tak nagle.

Gwiazdor znanego niemal wszystkim serialu Ranczo pod koniec grudnia znalazł się w szpitalu. Przez dłuższy czas nie wiadomo było, co dzieje się z aktorem więc pojwiło się wiele spekulacji. Ponadto wszyscy fani bardzo prosili o przekazanie wiadomości nt. stanu zdrowia artysty.

 

Paweł Królikowski tuż przed Świętami Bożego Narodzenia znalazł się w jednym z warszawskich szpitali. Niewątpliwie miliony Polaków ta informacja zszokowała. Stan aktora miał ulec znaczącej poprawie, jednak bezsprzecznie pozostawał „poważny”. Teraz bardzo smutne informacje przekazała żona aktora. Małgorzata Ostrowska-Królikowska poinformowała o nagłej…

Decyzji lekarzy o pozostaniu aktora w szpitalu. Wszystko przez nabytą infekcję. Aktualnie Królikowski nadal przebywa na oddziale neurochirurgii.

 

Paweł Królikowski, to popularny aktor, którego większość zna z roli „Kusego” w serialu Ranczo. Niewątpliwie wcielając się w tę rolę zaskarbił sobie wielu fanów. Niestety Telewizja Polska w 2016 roku zaprzestała produkcji. Ponadto aktora mogliśmy oglądać w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 

– Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – zdradziła w rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska.

Kiedy Królikowski przed Świętami trafiał do szpitala niewiele wiadomo było na temat jego stanu zdrowia. Prawdopodobnie stan gwiazdy był bardzo ciężki. Aktor cztery lata temu także trafił do szpitala. Wówczas powodem był tętniak mózgu. Teraz po opuszczeniu szpitalnego łóżka aktora czeka długa rehabilitacja w Niemczech.

 

Fot. YouTubeKomentarze