Smutne informacje na temat Franciszka Pieczki. Aktor w wieku 93 lat…

Znany z serialu „Ranczo” 93-letni aktor wciąż oczekuje na… Jest rozczarowany, gdyż zarejestrował się w terminie! Co teraz zrobi?

Franciszek Pieczka jest polskim aktorem filmowym i teatralnym. Zagrał w ponad stu filmach, zarówno polskich, jak i zagranicznych. W pamięci widzów zapisał się kreacjami w obrazach: „Ziemia obiecana”, „Potop”, „Quo vadis”, „Konopielka” czy „Jańcio Wodnik”. Dużą popularność i sympatię zyskał dzięki roli Gustlika w serialu „Czterej pancerni i pies”.

Aktor wciąż oczekuje na pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19, której nadal nie otrzymał, a jak sam informuje – zarejestrował się w terminie. Pomimo sędziwego wieku nadal nie doczekał się swojej kolejności. Jak wiadomo, rejestracja na szczepienia dla osób powyżej 80. roku życia ruszyła już 15 stycznia i sam aktor dotrzymał tego terminu.

Franciszek Pieczka nie rozumie, z czego wynika tak duże opóźnienie, ponadto ze względu na wiek powinien już otrzymać dawkę. W rozmowie z „Super Expressem” powiedział, że kolejny termin ma zaplanowany na 8 marca, jednak nie ma pewności, czy termin znów nie ulegnie zmianie.

Aktor przyznaje, że nie czuje się idealnie. Jego wiek jest sędziwy, ale mimo wszystko stara się dbać o swoje zdrowie oraz kondycję.

Życzymy aktorowi dużo zdrowia i oby szczepienie odbyło się w zaplanowanym terminie!

Źródło: radiozet.plKomentarze