Smutne wiadomości. Bohaterka M jak miłość NIE dożyje…

Ciężko chora bohaterka „M jak miłość” nie pojawi się na ważnej uroczystości, która będzie miała miejsce w…

Dokładne w 1483 serialu będzie miał miejsce ślub Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Czy tej ceremonii nie dożyje Marta (Dominika Ostałowska) i nie pojawi się na ważnej uroczystości?

 

Para młoda odwiedzi umierającą Martę w szpitalu, bo tyle będą już tylko mogli dla niej zrobić. Bez wątpienia jest to fatalny przebieg wydarzeń przed samą radosną dla nich chwilą zawarcia związku małżeńskiego.

 

Tym bardziej, że rokowania dla Marty nie będą dobre. Bohaterka trafia do szpitala z fatalnymi wynikami i okazuje się, że aby uratować jej życie będzie potrzebny przeszczep nerki. Czyżby dawca nie pojawił się na czas?

 

 

ZOBACZ TEŻ:Fani „M jak miłość” go uwielbiali! Teraz WALCZY O ŻYCIE!

 

 

Andrzej brał nawet pod uwagę odwołanie ślubu, ale jednak tego nie zrobi. Ślub i przyjęcie weselne odbędą się w ogrodzie domu Zduńskich na Deszczowej. Na świadków Magda i Andrzej wybiorą: Kingę (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Adama (Jacek Kopczyński).

 

Miejmy nadzieję, że brak Marty na ślubie będzie oznaczał operacje przeszczepu nerki i szansę na zatańczenie jeszcze na nie jednym ze ślubów.

 

ZOBACZ TEŻ:AWARIA w znanym banku! Możesz STRACIĆ wszystkie pieniądze!

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze