Smutne wieści na temat Małgorzaty Kożuchowskiej. Niestety – jest potwierdzenie.

Smutek fanów Małgorzaty Kożuchowskiej. Znajomy gwiazdy potwierdził doniesienia. Wielu jest w szoku.

Małgorzata Kożuchowska latami była jedną z najchętniej angażowanych polskich aktorek. Szersza publiczność poznała ją dzięki roli Hani w serialu „M jak miłość”. Po rezygnacji z roli dopiero od niedawna Kożuchowska przestała kojarzyć się widzom głównie z tą postacią. Aktorka otrzymywała mnóstwo propozycji i chętnie angażowała się w kolejne projekty.

Niestety, teraz pojawiła się smutna informacja dla milionów fanów Małgorzaty Kożuchowskiej. Wielu nie może uwierzyć w nagły obrót spraw. Smutną wieść potwierdził znajomy gwiazdy, choć mimo wszystko znalazł także pozytywy tej sytuacji. Aktorka nagle…straciła zainteresowanie producentów. Sytuacja Kożuchowskiej jest coraz gorsza. Gwiazda pozostaje bezrobotna. Po zakończeniu zdjęć do serialu „Rodzinka.pl” nie otrzymała żadnego angażu. W środowisku mówiło się, że Kożuchowska od roku nie zagrała w żadnym serialu a od jakiegoś czasu nie może także liczyć na propozycje teatralne. Znajomy aktorki potwierdził te doniesienia.

– Nie gra teraz w żadnym serialu, czego nie pamięta od lat. Nie gra też w żadnym spektaklu, bo Teatr Narodowy nie może wystawiać – wyznał znajomy Kożuchowskiej. Jak jednak wiadomo gwiazda nadal otrzymuje wpływy z reklam. Znajomy aktorki dodał, że teraz może ona spędzać cały swój czas z dzieckiem i bardzo ją to cieszy.Komentarze