SONIA BOHOSIEWICZ pokazała co robi w czasie KWARANTANNY! Ma na sobie tylko skąpe wdzianko!

Skutki koronawirusa odzuwa niemal cały świat. Bez względu na zawód, wykształcenie, miejsce zamieszkania w obliczu pandemii wszyscy jesteśmy równi. Gwiazdy starają się dawać przykład i promują akcję #zostań w domu.

Sonia Bohosiewicz podzieliła się ze swoimi fanami w jaki sposób spędza czas w domu i co robi oraz jak sobie radzi w tym trudnym dla nas okresie. Jak tłumaczy gwiazda głowa to jedno, a dusza to drugie.

 

Jedno jest pewne! Aktorka podczas kwarantanny nie traci humoru. Gwiazda na swoim instagramowym profilu pokazała, co robi podczas kwarantanny. Okazuje się, że 44-letnia gwiazda postanowiła skorzystać ze słonecznej aury – wyszła na taras, by się trochę opalić.

„Bahamy czy Chałupy? #leniważona #taras #plaza #zostanwdomu” – napisała.

 

Bohosiewicz do zdjęcia pozowała na tarasie swojego domu. Miała na sobie jedynie skąpe wdzianko.Wyglądała świetnie.

Wcześniej Bohosiewicz w mediach społecznościowych pisała o tęsknocie za innymi ludźmi, namawiała też, by codziennie robić coś niestandardowego. Niestety kwarantanna to jednak unikanie koronawirusa, a nie wakacje i aktorka dobrze o tym wie.

„Staram się patrzeć optymistycznie, ale ilość bezrobotnych spędza sen z powiek…” – wyznała kilka dni temu.

 

„W zasadzie u mnie wszystko w porządku. Zaobserwowane skoki nastrojów. Uśmierzę głowę winem i Netflixem, ale czym uśmierzyć duszę? Lasy oddajcie” – pisała gwiazda.

 

 

ZOBACZ TEŻ:NOWA przepowiednia Jackowskiego! Już wkrótce Warszawa…

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze