strażaków

Spektakularny wypadek . To zaskoczyło nawet strażaków [WIDEO]

Kierowca samochodu osobowego zderzył się z maszyną rolniczą. To w jakiej pozycji na miejscu wypadku znalazły się pojazdy zaskoczyło nawet strażaków. Kierowca osobówki doznał jedynie drobnych obrażeń.  

Do wypadku doszło niedaleko miejscowości Schwarzenau w Austrii. Samochód zderzył się z traktorem,  właściwie to dosłownie wbił się w przyczepiony do niego kultywator. Siła uderzenia była na tyle duża, że ciągnik przewrócił się na bok wraz zakleszczonym autem. Na miejsce wezwano strażaków, którzy nie kryli zdziwienia tym co zastali. 

 

 

*** Erfreuliche Nachrichten ***Gerade haben wir erfahren, dass der verletzte Unfalllenker von gestern, das Krankenhaus bereits verlassen konnte!Es grenzt an ein Wunder, dass er nicht schwerer verletzt wurde!Hier noch ein Video der Bergung des PKW mittels Seilwinde!Wir wollen uns auch bei der Freiwillige Feuerwehr Vitis, dem Rotes Kreuz Waidhofen/Thaya und der Polizei Schwarzenau für die Zusammenarbeit an der Unfallstelle bedanken!Danke auch an euch für das positive Feedback 👍🏻

Gepostet von Freiwillige Feuerwehr Schwarzenau am Donnerstag, 11. Oktober 2018

 

 

W wypadku nikt nie zginął. Dużo szczęścia miał kierowca peugota, który został tylko lekko ranny. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to jak mocno w ciągnik wbiło się jego auto. Do odczepienia osobówki trzeba było użyć wyciągarki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ:Nie do wiary. Rowerzysta cudem uniknął wypadku [WIDEO 18+]

 

 

 

 

foto Freiwillige Feuerwehr Schwarzenau facebook / źródło berliner-zeitung.de / fakt.pl