SPORE ZMIANY w Biedronce! Już niedługo w sklepach NIE BĘDZIE…

SPORE ZMIANY w Biedronce! Już niedługo w sklepach NIE BĘDZIE…

Sklepy Biedronka wprowadzają wielkie zmiany. Mają one na celu podwyższenie jakości sprzedawanych produktów. Czego dotyczą?

Portugalska sieć sklepów Biedronka często wprowadza zmiany i udogodnienia dla swoich klientów dzięki czemu ich grono stale rośnie. Dyskont spożywczy postanowił wprowadzić w swoich sklepach tradycyjne lady z mięsem, zamiast lodówek wyposażonych w mięso pakowane w plastik.

 

ZOBACZ TAKŻE: Oto WYTYCZNE, których trzeba przestrzegać podczas wizyty u fryzjera. ZOBACZ!

 

Na koniec stycznia tego roku lady na mięso działały w 113 sklepach spośród ponad 3 tys. lokali sieci Biedronka. Takie rozwiązanie było wprowadzone już przez dyskont w 2014 roku. Jednak wtedy pomysł ten nie przyjął się wśród klientów. Działanie te było niekorzystne dla sieci, albowiem kupno mięsa z lady przez klientów nie było tak popularne jak tego paczkowanego w plastik. Wówczas portugalska sieć sklepów postanowiła z tego zrezygnować.

 

Od jakiegoś czasu Biedronka znów wprowadza to rozwiązanie. I przynosi ono korzystne efekty dla sieci sklepów.  W październiku 2019 roku Jeronimo Martins ogłosiło, że do modernizowanych sklepów będą wprowadzane lady mięsne. Według portalu wiadomoscihandlowe.pl najwięcej sklepów Biedronka z ladami mięsnymi aktualnie mieści się w Warszawie (10 sklepów) i Wrocławiu (4 placówki). Dyskont ma na celu postawienie lad z mięsem także w mniejszych miejscowościach a także wsiach. Na ladach znajdowałoby się nie tylko mięso ale np. sery, które można kupić na wagę.

 

Co myślicie o takim rozwiązaniu, skorzystalibyście z nowej oferty sieci Biedronka przy zakupie mięsa?

 

 

źródło: wiadomoscihandlowe.pl/ fot pixabayKomentarze