Sprawdź, kto Cię ŚLEDZI przez TWÓJ TELEFON KOMÓRKOWY!

Korzystając z nowoczesnych gadżetów, bezpieczeństwo zawsze powinno być Twoim priorytetem. Mamy kilka kodów, dzięki którym możesz dowiedzieć się więcej o ustawieniach telefonu i sprawdzić, czy wiadomości i informacje są przez kogoś śledzone, oto kilka  z nich! 

 

Pomocne kody, które zapewnią Ci bezpieczeństwo! 

 

* # 21 #  Za pomocą tego kodu można sprawdzić, czy Twoje połączenia, wiadomości i inne dane są przekazywane. Kod pozwala sprawdzić status różnych typów przekierowań, które mają miejsce wraz z numerem, na który są przekazywane informacje. 

 

* # 62 # Wybierz ten kod, aby dowiedzieć się, gdzie są przekierowywane połączenia, wiadomości i dane, jeśli wydaje się, że nikt nie może się z Tobą kontaktować. 

 

## 002 # Jest to uniwersalny kod do wyłączania wszystkich form przekierowania. Warto użyć tego kodu przed użyciem roamingu. W takim przypadku pieniądze nie będą pobierane z konta na połączenia, które są przekierowywane domyślnie do poczty głosowej.

 

* # 06 # Za pomocą tego kodu możesz sprawdzić swój numer IMEI (International Mobile Device Identifier), dzięki czemu masz szansę odnalezienia telefonu w przypadku kradzieży, nawet jeśli została włożona inna karta SIM. 

 

KGKomentarze