kobieta

Sprawdź, co mówi o TOBIE pozycja, w której NAJCHĘTNIEJ ZASYPIASZ! Będziesz zaskoczony

Sprawdź, co mówi o TOBIE pozycja, w której NAJCHĘTNIEJ ZASYPIASZ! Będziesz zaskoczony! Zastanawialiście się kiedyś co oznaczają pozycje, w których najczęściej śpimy? Odpowiedź poniżej.

Pozycja embrionalna

Masz ciekawą, niebanalną osobowość. Jesteś otwarty na kontakty z nowymi osobami, jednak są kwestie, których wolałbyś nie ujawniać przed szerszym gronem. To udowadnia, że jesteś niezwykle wrażliwą osobą, która boi się zostać zranioną.

Pozycja na plecach

Jesteś duszą towarzystwa, nie boisz się nowych wyzwań, masz mnóstwo przyjaciół. Jesteś doskonałym organizatorem, który potrafi skupić wokół siebie ludzi. Jesteś postrzegany jako osoba aktywna, serdeczna, pomocna, dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Pozycja astronoma 

Ręka z tyłu głowy, a reszta całkowicie rozluźniona- tak właśnie wygląda pozycja astronoma. Śpisz najczęściej w taki sposób? Jesteś człowiekiem kreatywnym i pomysłowym, masz miliard pomysłów na siebie. Nie boisz się podejmować ryzyka.

Pozycja na boku
Jesteś człowiekiem serdecznym i bardzo wyrozumiałym. Można powiedzieć, że nawet przesadnie wrażliwym. Rodzina jest dla ciebie kwestią priorytetową, słowa i obietnice traktujesz bardzo poważnie. Masz swój honor i swój własny kodeks moralny, którym się kierujesz.

Komentarze