Środkowy palec i awantura na Twitterze Schetyny, który wzywa do PROTESTÓW PRZED SEJMEM

 

Zmiany w sądownictwie nie spodobały się opozycji, która właśnie dziś o godzinie 15.00 ma zamiar rozpocząć się manifestacje przed Sejmem, o czym informuje między innymi Grzegorz Schetyna.

 

Do manifestacji dojdzie dziś o 15.00, a wezmą w niej udział środowiska opozycyjne wyrażające swój sprzeciw wobec zmian w sądownictwie wprowadzanych przez PiS, wśród nich będą również przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji, Partii Razem i Platformowy Obywatelskiej.

 

Zdaniem protestujących PiS chce przejąć kontrolę nad wszystkimi wolnymi wyborami w naszym kraju. One nie mają już być „wolne”! „Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy”. Tak powiedział niegdyś Józef Stalin… Nie oddał władzy przez dziesięciolecia. Jego pełne terroru rządy spłynęły rzeką krwi” – czytamy na stronie internetowej Komitetu Obrony Demokracji. „Nie mamy wątpliwości. Jesteśmy świadkami zamachu stanu. W trosce o Polskę, przyszłość naszą i naszych dzieci, nie możemy na to pozwolić. Wszyscy wolni ludzie!!! Przybądźcie pod Sejm w najbliższą niedzielę, 16 lipca o godzinie 15. Pokażmy, że muszą się w końcu zatrzymać” – podkreślono.

 

O udział w proteście apeluje również Platforma Obywatelska. „O 15.00 w niedzielę widzimy się przed Sejmem. Działajmy wspólnie przeciwko #ZamachLipcowy. Razem #ObrońmyDemokrację.” – napisał na Twitterze lider PO, Grzegorz Schetyna. 

 

Okazuje się jednak, że ciekawsza od wpisu, jest dyskusja i masa komentarzy, które znalazły się pod twittem: ,,Proszę o wyjaśnienie, jak można „działać przeciwko zamachowi lipcowemu”, robiąc zamach lipcowy?”; ,,Zdrajca”; ,,My bronimy Polski przed wami”, ,,Ech chłopie, weź Ty się w końcu za konkretną robotę, zaproponuj coś merytorycznego poza nieustannym protestowaniem… ”; ,,Mam nadzieję że cię spałują poje bańcu” – czytamy. Pod wpisem nie brakuje również wymownych komentarzy w formie zdjęć.

 

źródło: ruchkod, twitter

fot.: twitter

kg

 Komentarze