Stan WOJENNY w Polsce? Tak twierdzi…

Polska od kilku miesięcy walczy z pandemią koronawirusa. Nie jest łatwo, bo wirus nie ustępuje, a najwięcej przypadków zakażeń jest aktualnie na Śląsku. Zobacz jaką przyszłość dla Polski przewidział Krzysztof Jackowski. 

 

Koronawirus nie ustępuje, a ludzie są już coraz bardziej spragnieni powrotu do normalności. Niestety powrót ten może potrwać długo, gdyż ilość zakażeń stale rośnie. Bardzo dużo zakażeń odnotował Górny Śląsk.

 

Krzysztof Jackowski przewiduje dla nas przerażającą wizję. Znany jasnowidz przeraża swoją wizją. Twierdzi bowiem, iż partia rządząca chce wprowadzić stan wojenny.

 

Cały czas, mam odczucie i to mówię wam o tym, że w planie, jako element awaryjny jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu w Polsce. Wcale to nie musi być stan wyjątkowy, ale może to być stan alternatywny. Na tej zasadzie, że będzie można wprowadzać inne restrykcje, bardzo mocne. Zarazem nie będziemy mieli praw wynikających z wprowadzenia tej ustawy.

-powiedział Krzysztof Jackowski.

 

Oczywiście partia rządząca zapewniała, że stanu wojennego nie będzie, a jasnowidz wyraża tylko swoje zdanie. Jednak według Jackowskiego może dojść również do jeszcze większych restrykcji, które odbiją się dosyć mocno na polskim społeczeństwie. Zaznaczył, że jeżeli takowe restrykcje zostaną zwiększone to wyglądać to będzie jak wprowadzenie stanu wojennego.

 

No cóż nie jest to wesoła wizja. Miejmy nadzieję, że epidemia koronawirusa w końcu ustąpi.

 

Co sądzicie na temat jego słów?

 

Źródło: alaluna.plKomentarze