Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego pogorszył się! Artysta odwołuje trasę!

Grzegorz Markowski za pośrednictwem mediów społecznościowych swojej córki Patrycji, poinformował o pogarszającym się stanie swojego zdrowia. Wcześniej obiecał trasę pożegnalną „Perfectu”, teraz jest zmuszony odwołać te muzyczne plany.

Poruszający wpis

Grzegorz Markowski na polskiej scenie muzycznej jest od dziesięcioleci. Nikt nie wyobraża sobie „Perfectu” bez legendarnego artysty. Na utworach zespołu Markowskiego wychowały się całe pokolenia Polaków. Wszyscy znamy takie utwory jak: „Chcemy być sobą”, „Autobiografia” czy „Nie płacz Ewka”. Są one manifestem niejednego pokolenia. Jednak Grzegorz Markowski ostatnio poinformował o definitywnym zakończeniu kariery muzycznej. Powodem jest jego stan zdrowia. Muzyk napisał:

Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z Wami-obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe grane. I to był super plan(…)To było przed pandemią. Przekładamy planowane ponad roku temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem”

Czytaj więcej na Pogorszył się stan zdrowia Grzegorza Markowskiego! Lider „Perfectu” więcej już nie zagra! – Dziecko i FiguraKomentarze