Stanisław Soyka zrzucił 25 kilogramów! Jak muzyk to zrobił?!

Stanisław Soyka nigdy nie należał do osób bardzo szczupłych. Gdy artyście przybyło kilogramów, postanowił się ich pozbyć. Zgubił już 25 kilogramów. Na czym polega tajemnica jego przemiany?

Wielki smakosz

Stanisław Soyka jest smakoszem dobrej kuchni. Muzyk zwykle nie potrafił odmówić sobie smakołyków i nie stronił od słodyczy. Jadł nieregularnie i bardzo często w godzinach wieczornych. Taki tryb życia i odżywiania skutkował tyciem. Jednak w ostatnim roku to się zmieniło. Stanisław Soyka przeszedł ogromną metamorfozą. Artysta zgubił 25 kilogramów i ma zamiar schudnąć jeszcze więcej.

Tajemnica metamorfozy

Stanisław Soyka jest lżejszy o 25 kilogramów. Zawsze kojarzony z tuszą, teraz bardzo się zmienił. Na czym polega tajemnica jego sukcesu? Portal kobieta.wp.pl podaje, że artysta zrezygnował z trzech niezdrowych produktów. Nie je już tłustych mięs, słodyczy i nie pije napojów gazowanych. To wystarczyło, by muzyk tak bardzo schudł. Soyka postawił też na aktywność fizyczną. Więcej się rusza, chodzi na basen, biega i jeździ na rowerze. Muzyk je tez mniejsze porcje, ale częściej. Zrezygnował z nocnego podjadania.

Źródło: kobieta.wp.pl

Zdjęcia: Facebook/ Stanisław SoykaKomentarze