Staruszka zamówiła taksówkę. Kierowca NATYCHMIAST ZAWRÓCIŁ, gdy poznał cel 92-latki!

92-latka zamówiła taksówkę i teraz dziękuje Bogu, że spotkała takiego taksówkarza. Kiedy kierowca taryfy poznał cel staruszki, a więc dokąd ma ją zawieść, natychmiast zawrócił.

Kierowca taksówki podjechał  pod wskazany adres po staruszkę i poprosił o podanie celu podróży. Kiedy kobieta powiedziała mu, gdzie i po co jedzie, mężczyzna natychmiast zmienił kurs. Próbował wybić z głowy kobiecie ten pomysł i postanowił natychmiast działać.

 

Zaczęło się od tego, że 92-letnia kobieta wsiadła do taksówki Rajbira Singha i poprosiła, by mężczyzna zawiózł ją do banku. Kierowca posłusznie skierował pojazd w stronę placówki. W trakcie podróżny staruszka wyjawiła mu, po co tam jedzie.

 

Okazało się, że starsza pani jedzie do banku wypłacić 25 tysięcy dolarów, by zapłacić zaległy podatek. Opowiedziała mężczyźnie historię o telefonie od urzędnika, który wyjaśnił jej wszystko i powiedział dokładnie, co ma zrobić.

 

Taksówkarza od razu zaniepokoił splot takich zdarzeń czując, że to zwyczajne oszustwo. Próbował przekonać staruszkę, że prawdopodobnie ktoś chce wyłudzić od niej oszczędności całego życia, ta jednak nie chciała mu uwierzyć.

 

„Zadzwoniliśmy jeszcze raz pod ten numer, a ja zapytałem mężczyznę po drugiej stronie Czy zna pan tę panią? Odpowiedział, że nie. Wiedziałem, że coś jest nie tak” relacjonował Rajbir.

 

Mężczyzna postanowił, że nie pozwoli kobiecie dać się oszukać i zawiózł ją wprost na komisariat policji. Tam funkcjonariusze zdołali przekonać 92-latkę, że tylko dzięki nadgorliwemu taksówkarzowi nie straciła swoich pieniędzy. 

 

ZOBACZ TEŻ:U 101-latka zdiagnozowano koronawirusa. Mężczyzna zdradził prawdę lekarzowi!

 

„Ta historia jest wspaniała, ponieważ Raj mógł równie dobrze zabrać swoją klientkę we wskazane przez nią miejsce i nie martwić się jej dalszym losem. A jednak poświęcił swój czas i był na tyle przezorny, aby zabrać panią, która prawie została okradziona, na posterunek policji gdzie kobieta usłyszała oficjalne stanowisko w tej sprawie” -poinformowali policjanci z Roseville w Kalifornii.

 

 

 

Źródło:pikio.pl/Facebook

Źródło zdjęcia:FacebookKomentarze