Staruszkowie uprawiali seks w lesie! Należeli do grupy „swingersów”…

Sześć osób w wieku 62-85 lat spotykało się w rezerwacie przyrody w Connecticut. Staruszkowie należący do grupy „swingersów” uprawiali seks i wymieniali się partnerami w otoczeniu przyrody.

Funkcjonariusze policji wpadli na ich trop, gdy „swingersi” założyli swoje forum w mediach społecznościowych. To właśnie tam ustalali daty, godziny i konkretne miejsca spotkań. Zawiadomienie w tej sprawie złożyli lokalni mieszkańcy. Mieli oni już dosyć grupy „wyzwolonych” staruszków…

 

Najstarsza z aresztowanych osób ma 85 lat. Kobieta wraz z 82-letnim mężem i czwórką pozostałych znajomych w wieku od 62 do 72 lat została zatrzymana przez policjantów. Zatrzymane osoby dopuściły się czynności seksualnych w miejscu publicznym, zakłócały porządek.

Zobacz też: Naukowcy nie mają wątpliwości! TAKIE KOBIETY NIE DOCHOWUJĄ WIERNOŚCI…

Zatrzymani zostali niedługo później zwolnieni z aresztu. Obecnie czekają na rozprawę sądową.

 

Czym są grupy swingersów?

Swingersi to osoby w stałych związkach, które uprawiają seks z inną parą lub nawet w kilka nieznanych sobie osób.Grupowy seks uznawany jest przez swingersów za formę urozmaicenia życia erotycznego. Seks traktują jako odskocznię od codziennych problemów i nie traktują go jako zdrady drugiej osoby. Jak wynika ze statystyk, do grupy swingersów zwykle należą osoby  po 30. roku życia, wykształceni, niezależni finansowo.

Źródło: o2

 

 Komentarze