Stosuj ten LEK raz na 5 lat i POZBĄDŹ SIĘ WSZYSTKICH CHORÓB!

Naukowcy są w szoku – możesz pozbyć się wszystkich chorób stosując ten lek raz na 5 lat! 


Starannie dobrana receptura zapewnia odporność organizmu aż na 5 lat, zwalczy zapalenie stawów, hemoroidy, choroby płucne, miażdżycę, zapalenie zatok, problemy żołądkowe i reumatoidalne, a także pomoże w walce z nadciśnieniem. Udowodniono również pozytywne działanie na problemy związane z metabolizmem, słuchem i wzrokiem.  Głównym składnikiem jest czosnek – naturalny antybiotyk, o silnych właściwościach bakteriobójczych.

 

Przygotowanie mieszanki jest niezwykle proste, wystarczy: porządnie zmiażdżyć i odłożyć do szklanego naczynia 300 gramów czosnku. Po odczekaniu kilku minut dolewamy 200 mililitrów rumu lub innego alkoholu o stężeniu 95%. Wybrany przez nas trunek nie powinien zawierać metanolu lub chlorku benzalkoniowego. Całość szczenie zamykamy w słoiku, stawiamy w nienasłonecznionym miejscu. Po upływie 10 dni słoik wstawiamy do lodówki, po kolejnych 14 dniach lekarstwo jest gotowe do spożycia.

 

Przygotowany płyn należy spożyć podczas dwunastodniowej kuracji, tuż przed posiłkiem. Ze względu na silne właściwości należy pamiętać o odpowiednim dozowaniu: lek przyjmujemy rano – dodajemy tylko jedną kroplę do szklanki z wodą, przed obiadem zwiększamy ilość kropel do dwóch, a przed kolacją do trzech. 

 

Źródło: barenaturaltruth.com

fot.:pixabay

KGKomentarze