Stracił w wypadku obie nogi i rękę. Mieszkanie stało się klatką, z której…

Igor to młody człowiek, który stracił w wypadku obie nogi i rękę. Można powiedzieć, że mieszkanie stało się dla niego klatką, z której trudno mu się wydostać. 21-latek potrzebuje naszego wsparcia finansowego na zakup platformy schodowej, która pozwoli mu na samodzielne wychodzenie i wchodzenie do domu.

To był zwykły, upalny letni dzień. 4 lipca 2019 życie Igora zmieniło się bezpowrotnie w ciągu jednej sekundy.

Aktywny, pełen życia 21-latek uległ tragicznemu wypadkowi kolejowemu. W rezultacie wypadku Igor stracił obie nogi i jedną rękę. Tuż po wypadku długo pozostawał w stanie krytycznym, wydawało się, że nie wyjdzie z tego żywy – czytamy na stronie zbiórki zorganizowanej na rzecz Igora.

21-latek uważa, że przeżył jedynie dzięki opatrzności Boga. Uważa, że to prawdziwy cud, że może dalej tutaj być. Igor postanowił, że swoje dalsze życie poświęci misji i pomocy drugiemu człowiekowi. Mimo przeszkód, które pojawiły się na jego drodze, nie zwątpił i dalej ma nadzieję, że jego stan zdrowia ulegnie poprawie. Przed wypadkiem Igor uwielbiał pisać teksty piosenek. Nadal jest zafascynowany muzyką i wierzy, że to właśnie ta pasja postawiła go na nogi po traumatycznych wydarzeniach. 21-latek chce się dalej rozwijać.

Igor mieszka w bloku na wysokim parterze. Schody są dla niego przeszkodą nie do pokonania. Rozwiązaniem jest zamontowanie platformy schodowej, która pozwoli na w miarę samodzielne wychodzenie i wchodzenie do domu. Koszt platformy przekracza możliwości Igora i najbliższej rodziny – czytamy na stronie uratujecie.pl

Nie bądźmy obojętni na potrzeby tego niepełnosprawnego człowieka. Dorzućmy choćby niewielką cegiełkę do zbiórki pieniężnej.

Jak możesz pomóc Igorowi? Wejdź na stronę : ZBIÓRKA DLA IGORA

Zdjęcie: uratujecie.pl

 Komentarze