STRASZNE zdjęcie Królikowskiego! Fani nie mogą patrzeć!

STRASZNE zdjęcie Królikowskiego! Fani nie mogą patrzeć!

Ostatnio wiele mówiło się na temat Pawła Królikowskiego i stanu jego zdrowia. Jedną z pierwszych osób, która poinformowała o tym, że tata jest w szpitalu, był jego syn Antoni. Młody aktor choć ma wiele problemów na głowie musi rozgraniczyć życie prywatne od osobistego. Ostatnio w sieci pojawiło się straszne zdjęcie Królikowskiego, które przeraziło fanów.

Wspomniana fotografia pojawiła się na Instagramie Antka i nie została zamieszczona tam zupełnie przypadkowo.Na zdjęciu widać jak… Młody Królikowski wystąpi w najnowszym filmie Patryka Vegi, „Bad Boy” opowiadającym o największych patologiach klubów piłkarskich. Akor zagra w nim jedną z pierwszoplanowych ról. Straszne zdjęcie Królikowskiego zostało zrobione na planie produkcji. Fotografia, która przedstawia zakrwawionego i w zachlapanym krwią garniturze aktora przeraziła fanów.

 

ZOBACZ:OSTATECZNA decyzja ws. Pawła Królikowskiego! „Lekarze walczyli…”

 

 

Antoni Królikowski, który wielu z nas kojarzy się z bujną fryzurą w filmie Vegi będzie miał mocno przycięte włosy i brodę, które nadadzą mu dość mroczny wygląd. Obok aktora na zdjęciu pojawił się również sam Patryk Vega. Fani zgodnie przyznają, że „krwawa” charakteryzacja zapowiada, że szykuj się mocne kino. Wiele internautek ma również nadzieję, że metamorfoza jaką Królikowski przeszedł na potrzeby filmu jest tylko chwilowa i aktor wróci do poprzedniego wyglądu.

 

 

https://www.instagram.com/p/B6Qw-VbHFVr/?utm_source=ig_embed

 

ZOBACZ TAKŻE:Lewandowska, Królikowski i inne GWIAZDY rysują LINIĘ PROSTĄ! Sprawdź, CO TO ZA AKCJA!

 

 

 

 

źródła: pikio.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 

 

.Komentarze