Strażacy dostali zgłoszenie o płonącym aucie. W przydrożnym rowie dokonali makabrycznego odkrycia!

Makabrycznego odkrycia dokonali strażacy na drodze przebiegającej przez miejscowość Kraszewo Sławęcin nieopodal Płońska (woj.mazowieckie). Jeden z kierowców przejeżdżających tamtędy powiadomił strażaków o płonącym aucie. Kiedy służby przyjechały na miejsce kilka metrów od pojazdu, w przydrożnym rowie natknęły się na nadpalone zwłoki kobiety.

 

 

Zgłoszenie o płonącym Mitsubishi Colt służby otrzymały 20 listopada po godzinie 7 rano. We wskazane miejsce natychmiast przyjechał zastęp straży pożarnej. Oprócz płonącego auta odnaleziono również zwłoki kobiety. O tym, że tragedia rozegrała się kilka minut wcześniej świadczył fakt, że ze zwłok zmarłej 42-latki unosił się dym. Śledczy wyjaśniają sprawę tajemniczej śmierci kobiety. Ciało zmarłej leżało kilka metrów od płonącego samochodu. W aucie leżały tylko dokumenty mieszkanki gminy Raciąż.

 

 

 

Policjanci badający sprawę zatrzymali już podejrzanego o zbrodnię 45-letniego męża zmarłej. Mężczyzna przebywa obecnie w policyjnym areszcie. Śledczy biorą pod uwagę różne wątki tragedii, wykluczono jedynie wypadek, ponieważ nic nie wskazywało na to, że auto w coś uderzyło i zaczęło się palić. Policjanci ustalili, że w rodzinie mogło dochodzić do przemocy domowej, ponieważ miała ona założoną Niebieska Kartę. Mąż miał znęcać się nad 42-latką, która w końcu od niego uciekła. Niewykluczone, że mężczyzna nie mógł się z tym pogodzić i postanowił ją zabić.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Niosła w worku zwłoki spalonego niemowlęcia. Porwała dziecko, bo chciała zemścić się na…

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

.Komentarze