Strzelanina w hotelu! Wyjął broń, bo myślał, że…

To mrozi krew w żyłach. Zameldował się w hotelu, ale nie zamierzał odpoczywać. Miał przy sobie broń! Wyjął ją i zaczął strzelać!

Dyżurny Komendy Powiatowej w Bartoszycach został powiadomiony o tym, że w jednym z hoteli… lokator strzela z broni! Wszystko działo się w wynajmowanym przez niego pokoju.

Policjanci przybyli na miejsce i weszli do pokoju. Znajdował się tam pijany 54-latek, na co dzień mieszkaniec Grudziądza. Miał przy sobie broń hukową.

Fot. Pixabay

– Powiedział policjantom, że strzelał z niej, bo widział przez okno jak ktoś „kręci się” obok jego samochodu. Badanie trzeźwości 54-latka wykazało obecność ponad 1 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zabezpieczyli rewolwer, naboje hukowe i łuski, które znaleźli w hotelowym pokoju – czytamy w relacji Policji.

Osoba nietrzeźwa nie może nosić broni alarmowej i sygnałowej. Za to grozi kara aresztu lub grzywny.

Mężczyzna odpowie też za zakłócenia porządku publicznego. Za to również grozi mu pozbawienie wolności lub kara pieniężna.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Siedzieli z dzieckiem w środku nocy na przystanku. Chłopczyk trząsł się z zimna! 

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego w Warszawie patrolowali al. Jana Pawła II. Jeden z przechodniów zatrzymał ich. Mężczyzna wskazał im siedzącą na przystanku parę z małym dzieckiem. Zasugerował strażnikom, że rodzice chłopca są nietrzeźwi…

Zobacz także: Była w aucie z małym dzieckiem. Nagle zdarzyło się coś przerażającego!

Fot. PixabayKomentarze