Student był gotów zrobić wszystko, by uniknąć spotkania z rodzicami. Teraz srogo pożałuje swojego pomysłu!

Na studiach z dala od rodzinnego domu bywa bardzo różnie. Czasem młodzi studenci wpadają w nienajlepsze towarzystwo, albo np. troszkę zaniedbują siebie i swoje stancje. Nie każdy chce to pokazać rodzicom. Być może ten 23-letni student miał podobnie, bo za wszelką cenę chciał uniknąć spotkania z rodzicami. To co wymyślił, odbije mu się czkawką i to sporą!

Chłopak studiujący w Rennes spodziewał się spotkania z rodzicami z Lyonu. Mieli oni dolecieć do jego miasta samolotem linii Easy Jet. Jednak tuż po starcie kapitan maszyny ze 159 osobami na pokładzie dowiedział się, że na w jego samolocie może być bomba! Pośpiesznie zawrócił na lotnisko w Lyonie.

 

ZOBACZ: Upadła i zmiażdżyła swoje malutkie dziecko. Powód jest wstrząsający

 

Policja bardzo szybko zidentyfikowała sprawcę zamieszania jako… 23-letniego studenta z Rennes! Okazało się, że zrobił to, aby uniknąć spotkania z rodzicami. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem – grozi mu nawet 5 lat więzienia i 75 tys. euro grzywny!

 

Wydaje nam się, że tą sprawę mógł załatwić nieco inaczej… Ale za to w więzieniu będzie mógł po prostu odmówić widzenia z niechcianymi rodzicami.Komentarze