Student obrażał i nękał swoje koleżanki w internecie! Pomagała mu w tym (…)!

Policjanci z Katowic zatrzymali młodego mężczyznę i jego matkę. Obojgu postawiono zarzut nękania i kierowania gróźb karalnych wobec kilku studentek Uniwersytetu Śląskiego. Młode kobiety, były koleżankami z uczelni oskarżonego mężczyzny. Były student UŚ i jego matka znajdują się w areszcie.

25-letni student z Tychów narobił sobie przez to ogromnych problemów. Sprawa została zgłoszona na policję, a młody mężczyzna usłyszał już 40 ciężkich zarzutów. Został oskarżony min. o kierowanie gróźb karalnych, uporczywe nękanie swoich byłych koleżanek i bezprawne wykorzystywanie ich wizerunku w celu zdyskredytowania. Chłopak myślał, że atakując młode kobiety przez internet pozostanie bezkarny i robił wszystko by jak najdotkliwiej je skrzywdzić.

 

 

Z nieoficjalnych komunikatów śledczych wynika, że mężczyzna mścił się na Bogu ducha winnych koleżankach za to, że został usunięty z listy studentów. Jak się okazało nie działał sam, ale wraz z 55-letnią matką, która pomagała mu w tym haniebnym procederze. Oboje zostali zatrzymani przez śledczych w ten wtorek. Policjanci wyważyli drzwi od ich mieszkania, ponieważ oskarżeni nie chcieli ich otworzyć. 25-latek i jego matka przebywają w policyjnym areszcie. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jego matka na czas śledztwa została objęta dozorem policyjnym. Miejmy nadzieję, że będzie to dla nich sroga nauczka.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:MARCINKIEWICZ ofiarą PRZEMOCY i STALKINGU?! Boska ISABEL odpowiada, że…

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 Komentarze