SUCZKA WYRZUCONA PRZEZ OKNO – ,,Nie chcemy jej, jest brzydka!”

Niesamowite jest to do jak bestialskich czynów zdolny jest człowiek. Suczka została zrzucona z balkonu przez dzieci, w wyniku czego doznała poważnego złamania. Powód? ,,Nie chcemy jej, jest brzydka!”

Suczka potraktowano w okropny sposób. Dzieci w ramach zabawy postanowiły wyrzucić ją z drugiego piętra na beton. Kiedy zapytano ich dlaczego, wytłumaczyły, że nie chcą jej bo „jest brzydka”. Rodzice dzieci wezwali pracowników PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) i oznajmili, że nie zamierzają się nią dłużej zajmować.

 

Obrażenia zwierzaka były bardzo poważne, suczka odczuwała ogromny ból. W rezultacie amputowano jej przednią łapkę.  Pomimo swojego kalectwa, suczka jest niesamowicie energicznym i kochanym psem. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, że nie da się jej nie kochać!

 

 

Psy często znoszą ze strony człowieka dużo więcej, niż powinny. Warto o tym pamiętać. Przede wszystkim powinniście reagować się na nieodpowiednie traktowanie zwierząt. Jeżeli podejrzewacie, że sąsiad lub znajomy podle traktuje swojego zwierzaka – zawiadomcie odpowiednie służby.

 

fot. youtubeKomentarze