SUKCES Jacka Kurskiego! Teraz PĘKA z DUMY!

Ale sukces Jacka Kurskiego. Pęka z dumy! Udało mu się dokonać czegoś wielkiego!

TVP Kobieta i TVP Dokument trafiły do ofert Vectry i Multimedia Polska, a Orange włączyło TVP Kobieta. To duże poszerzenie zasięgu tych kanałów.

Zobacz także: Kasia Cichopek ZAATAKOWANA! Musiała się BRONIĆ!

TVP Kobieta i TVP Dokument znalazły się w pakietach Srebrnym, Złotym i Platynowym w Vectrze oraz Minibox, Superbox i Maxbox w Multimedia Polska. TVP Kobieta znalazło się na 717, a TVP Dokument na pozycji 523. Klienci Orange IPTV mają TVP Kobieta w pakiecie Optymalnym – kanał 353.

– Telewizja Polska rozwija swoją ofertę tak, by proponować wartościowe treści widzom o różnych zainteresowaniach, dlatego poszerza swoje portfolio o kanały tematyczne, czego wyrazem jest uruchomienie w ostatnim czasie TVP Dokument oraz TVP Kobieta. Stały rozwój dystrybucji programów przyczynia się do systematycznego wzrostu ich popularności wśród odbiorców. Nawiązanie współpracy z Grupą Vectra, w zakresie udostępniania abonentom programów TVP Kobieta i TVP Dokument jest ważnym krokiem w zagwarantowaniu widzom szerokiego do nich dostępu – powiedział Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji.

TVP Kobieta to nowy kanał dla kobiet. Znajdują się w nim autorskie programy, ale też hiszpański serial „Velvet” i pasmo filmowe.

W TVP Dokument można znaleźć nowe, jak i archiwalne programy dokumentalne.

Zobacz także: Rząd przedłuża… TO WAŻNA decyzja dla seniorów!

Fot. TVP

Źródło: TVPKomentarze