Świat według Kiepskich. Bardzo smutna informacja z planu serialu…

Świat według Kiepskich to polski sitcom emitowany na antenie Polsatu od 1999 roku.

Niewiele seriali może poszczycić się tak sługą historią jak Świat według Kiepskich. Jest to wielki fenomen szczególnie. Jak wspomina Andrzej Grabowski czyli Ferdynand Kiepski, an początku wstydził się, że musi coś takiego grać!

 

Kiedy dostałem scenariusz trzech odcinków, pomyślałem sobie – co za debilizm, przecież wstyd to grać! Ale chwyciło i zrobiło się z tego 20 lat.*

 

Tymczasem serial obnażający wady stereotypowej polskiej rodziny – czyli prostactwo, lenistwo, chamstwo, alkoholizm i inne – stał się prawdziwym hitem.

Rodzina Kiepskich i ich sąsiedzi w szczytowym okresie byli oglądani przez 2,8 milionów Polaków.

 

Polecamy: Joanna Koroniewska nago! Musisz to zobaczyć! (FOTO)

 

Teraz jednak z planu sitcomu Świat według Kiepskich dotarła bardzo smutna informacja.

Jak informuje Fakt.pl serial najprawdopodobniej nie będzie kontynuowany. Na skutek pandemii zdjęcia do wszystkich filmów zostały odwołane. Jednak z końcem maja 2020 i na początku czerwca stopniowo rozpoczynano prace nad nowymi odcinkami.

Tymczasem jeśli chodzi o Świat według Kiepskich to nie rozpoczęły się zdjęcia, aktorzy nie dostali scenariuszy. Bez odpowiedzi pozostają także ich pytania o dalsze plany produkcji.

Wygląda na to, że jest to prawdopodobnie koniec serialu Świat według Kiepskich… Będziecie tęsknić za Fredkiem, Halinką , Paździochem i Waldusiem?

 

Zobacz też: Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ŚLUB? Jest wyjaśnienie! (VIDEO)

 

https://www.facebook.com/kiepscy

*cyt. za fakt.plKomentarze