ŚWIATOWA GWIAZDA wystąpi W KRAKOWIE!

Piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY odwiedzi Polskę! Dowiedz się, kiedy wystąpi w Krakowie!

Podczas trasy koncertowej artystka zaprezentuje repertuar swoich światowych hitów w kultowych miejscach w Ameryce Północnej i Europie, w tym w legendarnym Radio City Music Hall w jej rodzinnym Nowym Jorku.

 

Uznana piosenkarka, autorka tekstów, producentka odwiedzi główne miasta na obu kontynentach, m.in. Londyn, Paryż, Berlin, Atlanta, Toronto, Chicago, San Francisco, Los Angeles i inne podczas trasy produkowanej przez Live Nation.

 

Na początku stycznia Alicia Keys zaprezentowała swój nowy utwór „Underdog”, który zyskał uznanie krytyków. Piosenka od czasu publikacji znalazła się w 40 najczęściej odtwarzanych utworach w radiostacjach na terenie USA. Poprzednie single Keys „Time Machine” i „Show Me Love” rekordowo, aż 11 razy zajęły pierwsze miejsce na liście Billboard Adult R&B Songs.

 

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek 23 stycznia o 10:00 i zakończy się w poniedziałek, 27 stycznia o 09:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w piątek 24 stycznia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do poniedziałku, 27 stycznia do 10.00.

 

Posiadacze kart American Express mogą zakupić bilety przed ogólną sprzedażą: już od środy 22 stycznia od godz. 10:00 do niedzieli 26 stycznia do godz. 10:00.

 

ZOBACZ TEŻ:Greta Thunberg odwiedziła Polskę. Wrzucono ją z elektrowni!

 

Gwiazda wystąpi w pniedziałek, 20 Lipca 2020 Polska Krakow Tauron Arena.

Tauron Arena Kraków to wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa w Krakowie, otwarta w 2014 roku, o maksymalnej pojemności ponad 20 400 widzów.

 

 

View this post on Instagram

#ALICIA The Album 3/20

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęć:Instagram/pixabay

 Komentarze