Świeżo upieczona żona zdradziła męża! Przez niewierną kobietę kwarantannie poddano całe miasto!

świeżo upieczona

Mieszkańcy maleńkiego miasteczka Selva nigdy nie zapomną jak dużych problemów ściągnęła na nich świeżo upieczona żona. Kobieta zdradzała swojego męża z kochankiem, który wykazał się nie mniejszą głupotą od niej. Po tym jak romans wyszedł na jaw z powodu zagrożenia koronawirusem władze podjęły decyzję o objęciu kwarantanną całej miejscowości!

Informacja o zdradzie w czasach zarazy obiegła media na całym świecie. Kobieta, która kilka miesięcy wcześniej stanęła na ślubnym kobiercu wróciła z podróży do Hiszpanii. Mimo, że miała objawy typowe dla koronawirusa młoda, świeżo upieczona żona zamiast do domu  Kordobie udała się do swojego 27-letniego kochana. Efekt okazał się opłakany dla całego miasteczka Selva. Chwile miłosnego uniesienia przyniosły fatalne konsekwencje nie tylko dla pary, których romans ujrzał światło dzienne, a pozostałych 2500 osób żyjących w miejscowości!

 

ZOBACZ:W tym WOJEWÓDZTWIE pacjent uciekł ze szpitala z objawami koronawirusa. SZUKA GO POLICJA

 

Kobieta nie mogła opanować swoich miłosnych żądzy, choć zdawała sobie sprawę, że może być chora. Błąd popełnił również 27-letni kochanek kobiety, który po miłosnych igraszkach z kobietą urządził grilla, na którego zaprosił ponad 20 osób! Przez przypadek mężczyzna wygadał się, że miał kontakt z zakażoną koronawirusem kobietą. Choć początkowo nikt mu nie chciał uwierzyć to jedna z osób wolała dmuchać na zimne i powiadomiła odpowiednie służby. Kobieta i mężczyzna zostali przebadani, a badania potwierdziły, że w ich organizmach znajduje się wirus COVID-19. Kobieta, jej mąż i kochanek zostali poddani przymusowej kwarantannie, która nie ominęła również 2500 mieszkańców Selvy. Władze miasta, które całkowicie zamarło i jest odizolowane od reszty kraju są wściekłe na beztroskie zachowanie kobiety i jej 27-letniego kochanka.

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze