„Sylwester Marzeń TVP” z publicznością?!” Nie można żyć bez „Sylwestra Marzeń” TVP„

„Sylwester Marzeń TVP” jednak z publicznością. Portal Plotek dotarł do zaskujących informacji.

Według ustaleń portalu Plotek, Telewizja Polska być może zatrudni dodatkowe osoby przy organizowanej imprezie w Ostródzie. Do pracy poszukiwane są osoby „w wieku ok. 18-35 lat z poczuciem rytmu, które będą dobrze bawiły się w czasie sylwestrowej zabawy”.

W dobie pandemii koronawirusa „Sylwester Marzeń” i tak się odbędzie. Jednakże impreza nie może gościć publiczności. Na ten temat wypowiadał się już szef TVP – Jacek Kurski.

-W tym roku „Sylwester Marzeń” musi się odbyć. Dlatego, że w tym roku miliony Polaków zostały skazane w wyniku pandemii na samoizolację. Wszyscy spędzą tego sylwestra w domach przed telewizorami, w związku z tym tegoroczny „Sylwester Marzeń” w TVP to jest coś jak prąd, jak gaz, jak woda.Po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce. Jak jedzenie, jak powietrze. Nie można żyć bez „Sylwestra Marzeń” TVP – powiedział prezes Telewizji Polskiej.

Jak się okazało Agencja Statystów i Epizodystów Barbara Bartosiewicz szuka osób do udziału w imprezie sylwestrowej. Mają to być osoby w wieku 18-35 lat, które mają poczucie rytmu i będą się dobrze bawić.

”Wyjazd z Warszawy do Ostródy około 12.00, powrót do Warszawy z Ostródy 1 stycznia 2021 roku około 4 rano. Stawka 200 zł płatne po pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie SMS (…) o treści SYLWESTER, imię, nazwisko, wiek, numer telefonu. Zapraszamy” – cytuje jedno z ogłoszeń portal Plotek.

Rzecznik TVP nie zdecydował się udzielić odpowiedzi portalowi. Jednak informacji udzieliła Agencja Statystów i Epizodystów Barbary Bartosiewicz. Prwcownik agencji przekazał, że agencja nie poszukuje nikogo, kto będzie udawał pracowników TVP ani statystów  jeśli chodzi o sylwestra. Jak jednak dodał Telewizja Polska poprosiła o pomoc by znaleźć kilkanaście osób, które potrafią tańczyć.Komentarze