Sylwia Bomba o byłym związku! ZOBACZ!

Kilka dni temu, internet obiegła informacja o rozstaniu gwiazdy programu ‘Googlebox. Przed telewizorem’ z partnerem Jackiem. Co sprawiło, że nie są już razem?

W sobotę, na swoim Instagramie, Sylwia Bomba, poinformowała obserwatorów, o tym, że odeszła od ojca swojej córki. Jednocześnie zaznaczyła, że nie będzie opowiadać o szczegółach swojej decyzji, ze względu na szacunek do Jacka oraz Antosi.

Mężczyzna jest o 14 lat starszy od matki swojego dziecka – myślicie, że po dłuższym czasie, to wiek okazał się przeszkodą?

Instagram/ Sylwia Bomba

We wcześniejszych wywiadach celebrytka opowiedziała o tym, jak poznali się z ukochanym;

Zobaczyliśmy się w centrum handlowym, ja byłam w drogerii, on stał w kawiarni. Jak na niego spojrzałam, pomyślałam: „O matko, jaki facet!”. To było z pięć lat temu. On na mnie spojrzał, ja na niego i (…) uciekłam szybko do sklepu, bo mi się tak spodobał, a ja jestem nieśmiała ogólnie  – mówiła gwiazda w wywiadzie dla Party.

Gwiazda przyznaje, że to Jacek wykonał pierwszy krok. Dlaczego dopiero po rozstaniu, fani poznali historię poznania? Jak twierdzi Syliwa- miała zakaz opowiadania tej historii.

Instagram/ Sylwia Bomba

Mimo iż o rozstaniu dowiedzieliśmy się w sobotę, to para nie jest ze sobą od kilku miesięcy. Niepokojącym dla fanów był fakt, że od dłuższego czasu celebrytka nie publikowała zdjęć z Jackiem. Oficjalne oświadczenie Bomby, tylko potwierdziło obawy obserwatorów.


Myślicie, że jeszcze się zejdą?

Instagram/ Sylwia Bomba
Instagram/ Sylwia Bomba
Instagram/ Sylwia Bomba

 

Źródła:
-artykuł: Pudelek
-zdjęcia: Instagram/Sylwia BombaKomentarze