Syn Izabelli Scorupco ma już 17 lat. Zobacz jak ON wygląda!

Izabella Scorupco (ur. 1970) to jedna z nielicznych Polek, które bardziej doceniane są za granicą, niż we własnym kraju.

W wieku 12 lat Izabella Scorupco wyjechała do Szwecji. W latach 90 pracowała jako modelka, a jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak Elle, Vouge czy Glamour.

Izabella zagrała także dziewczynę Bonda w filmie Golden Eye u boku Pierce’a Brosnan’a. W Polsce w ekranizacji Ogniem i Mieczem zagrała Helenę Kurcewiczównę. Jednak jej rola spotkała się z krytyką, jako byt „sztywno” zagrana.

 

 

Izabella Scorupco miała aż trzech mężów. Pierwszym był hokeista Mariusz Czerkawski,  z którym ma córkę Julię (ur. 1997). Drugim Amerykanin Jeffrey Reymond, z którym ma syna Jacoba Martina (ur. 2003). W 2019 Scorupco po raz trzeci wyszła za mąż za szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena.

 

Jacob Martin urodził się 24 lipca 2003, więc właśnie obchodził 17 urodziny. Jak wygląda Kuba Raymond? Kilka lat temu Iza zamieściła jego zdjęcie jako malucha.

 

https://www.instagram.com/izabellascorupco/?hl=pl

 

Podpisała je tak:

 

Jesteś dziś dużym chłopcem, ale dla mnie zawsze będziesz moim dzieckiem. Dziękuję, że zawsze mnie rozśmieszasz i że nauczyłeś mnie cierpliwości i nie martwić się. Kocham cię nieskończenie i nie mogę być bardziej dumna z pięknego młodego mężczyzny, jakim jesteś.

 

 

Teraz, z okazji 17 urodzin Jacoba Martina, Izabella Scorupco napisała:

 

Szczęśliwej siedemnastki, mój najpiękniejszy chłopcze ❤️

 

I znów zamieściła zdjęcie z dzieciństwa, na którym jest razem z synkiem.

 

https://www.instagram.com/izabellascorupco/?hl=pl

 

Polecamy: Allan Krupa zszokował Edytę Górniak. Zrobił TO na Instagramie!

 

Zaglądamy zatem na profil samego Kuby. Jest jednak na nim tylko kilka zdjęć, na których chłopak jest w kasku.

Jak widać, syn Izy Scorupco nie ma chęci ujawniania się publicznie i woli pozostać anonimową osobą.

 

https://www.instagram.com/kubaraymond/


Komentarze