Syn Krzysztofa Krawczyka ZAŁAMAŁ SIĘ KRYTYKĄ! Czy Krzysztof Igor Krawczyk PRZESTANIE ŚPIEWAĆ?!

Krzysztof Igor Krawczyk nie wyobraża sobie życie bez muzyki i śpiewania. 47-latek daje koncerty na ulicach Łodzi i chętnie dzieli się swoimi nagraniami w sieci. Jednak krytyczny komentarz internautki załamał Krzysztofa Igora Krawczyk. Co dalej z jego śpiewaniem?

Okrutny komentarz

Krzysztof Igor Krawczyk kocha śpiewać. Talent odziedziczył po swoim zmarłym ojcu, Krzysztofie Krawczyku. Co prawda 47-latek daje małe koncerty na ulicach Łodzi, ale to daje mu radość i satysfakcję. Muzyka go cieszy i chce się z nią dzielić ludźmi. Niestety ostatnio mężczyzna spotkał się z bardzo krytycznym komentarzem internautki. Wydawałoby się, że jest odporny na krytykę. Jednak nic bardziej mylnego. Ostry komentarz załamał Krzysztofa Igora Krawczyka. We wpisie w mediach społecznościowych Krzysztofa Igora Krawczyka czytamy:

Gdyby nie był Pan synem Krzysztofa Krawczyka nikt by Panu brawa nie bił. Zdobył Pan popularność po śmierci Ojca, ale prawda jest taka, że marnie Pan śpiewa. Ludzie chcą Pana pocieszyć i dobrze, ale niech Pan sam posłucha jaki to śpiew.

https://www.facebook.com/krzysztof.cwynar.1

Krzysztof Igor Krawczyk załamany

Internautka Monika na tym nie poprzestała. W dalszej części jej bezwzględnego komentarza czytamy:

Połowa zaśpiewana, połowa powiedziana, pod dźwiękiem lub nad, do tego bardzo brzydka maniera w głosie, frazy nie dośpiewane, przechodzenie na wyższe tony, tak można sobie śpiewać w łazience przy goleniu, względnie w jakichś Klubach dla Seniorów, gdzie większość osób ma problemy ze słuchem.

Kobieta nie miała litości i krytykowała Krzysztofa Igora Krawczyka oraz jego śpiew:

Ojciec miał rację…Pan i śpiew to dwie różne bajki. Talent trzeba mieć, talentu nie idzie się nauczyć. Kilkanaście lat nauki śpiewu, coraz to nowi nauczyciele i jest jak jest, jakby Pan pierwszy raz miał mikrofon w dłoni i nie wiedział co z głosem zrobić.

Po tym bezwzględnym wpisie Krzysztof Igor Krawczyk ustawił swój status na ” załamany”.

Otucha fanów

Jednak jego fani szybko pospieszyli ze słowami wsparcia i pocieszenia. Pisali, żeby się załamywał i nie rezygnował ze śpiewania. Nawet kilka słów zamieściła krytyczna internautka Monika. Kobieta napisała:

Sorki Juniorze, ale czasami krytyka jest konstruktywna. Właśnie wysłuchałam Twojego koncertu z Radomska i przyznam , że miło mnie zaskoczyłeś.

Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk

Źródło: Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk

Zdjęcia: Facebook/Krzysztof Igor KrawczykKomentarze