Syn Michała Wiśniewskiego przekazał KOSZMARNE informacje! Chodzi o STRASZNY wypadek!

Syn Michała Wiśniewskiego przekazał straszne wieści. Miał miejsce koszmarny wypadek! Co się stało? O co chodzi? Fani rodziny Wiśniewskich zamarli…

Xavier, syn Michała Wiśniewskiego, ma już 18 lat. Okazuje się, że musiał ostatnio przekazać fanom straszliwą wiadomość! Chodzi o wypadek!

Zobacz także: Marieta Żukowska podjęła decyzję! To naprawdę WAŻNY krok!

Co się wydarzyło? Kto został poszkodowany? Czy to coś z Michałem? Fani zamarli z przerażenia! Okazało się, że sprawa rzeczywiście jest poważna, ale dotyczy… mamy znajomej Xaviera.

Opis tego, co się wydarzyło, rzeczywiście jest szokujący! Włos się jeży na głowie! Taki wypadek to wielka trauma.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Xavier Wiśniewski (@wisniv)

Co napisał Xavier?

– Mama mojej znajomej miała wypadek, gdy ta miała trzy lata. Została poważnie potrącona przez samochód, jadąc na rowerze. Od 15 lat jest niepełnosprawna. Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek. Opiekuje się mamą z babcią cały czas. Niestety koszta na opiekę i rehabilitację skończyły się. Każdy grosz się liczy, serio. Z góry dziękuję -stwierdził.

Fot. Instagram

Xavier jest bardzo empatyczną osobą. Od razu ruszył z pomocą koleżance. To się chwali. Taka postawa zasługuje na pochwałę! Tata na pewno jest dymny z syna.

Miejmy nadzieję, że szybko uda się zebrać pieniądze. Liczy się każdy grosz. Szczegóły można znaleźć na instagramowym profilu Xaviera.

Zobacz także: Dramatyczne wieści na temat Zbigniewa Zamachowskiego! Fani DRŻĄ z niepokoju!

Fot. Instagram

Źródło: se.plKomentarze