Synowie zamordowanej kobiety nagrali piosenkę „Pamiętaj słowa matki”.

Słowa, jakie wypowiadają nasze matki, często puszczane są mimo uszu. Dopiero, gdy mamy zabraknie, zaczynamy doceniać ich mądrość.

Tragedia, jaka dotknęła synów Anny B. skłoniła ich do napisania piosenki pt. „Pamiętaj słowa matki”.

 

Anna B. miała 38 lat i została zamordowana w okolicy swojego domu w Lubartowie 12 lipca 2021 r. Jej były mąż jeszcze w trakcie małżeństwa stosował przemoc. Jego agresywne zachowania nie ustały nawet po rozwodzie, który miał miejsce sześć lat temu. Paweł B. za swoje czyny był skazany i siedział w więzieniu, jednak po odbyciu kary, wypuszczono go na wolność.

 

fot. screen youtube/young GoKu

 

Paweł B. pałał żądzą zemsty wobec byłej żony i nawet dzieciom opowiadał, że poderżnie jej gardło. 12 lipca, gdy wychodziła z domu ze swoim partnerem, zaatakował. Partner kobiety bronił Anny B. jednak agresorowi udało się zadać kilka ciosów nożem. Kobieta zmarła na miejscu.

 

Były mąż Anny B. został zatrzymany i jak podaje lubelska Policja:

 

37- latek był w przeszłości karany za znęcanie nad żoną, oraz groźby karalne. Za oba te przestępstwa odbył wyroki więzienia. Dziś w prokuraturze usłyszał zarzuty zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

zatrzymany Paweł B. – https://lubelska.policja.gov.pl/

 

Synowie Anny B. nie mogą pogodzić się z tragedią, jaka ich spotkała. W hołdzie dla zmarłej mamy napisali poruszającą piosenkę. Rapują w niej:

 

Pamiętaj słowa matki i nigdy nie zapominaj, kto był przy tobie, kto cię karmił i kto ciebie wychowywał, kto cię przytulał, podawał rękę i był w trudnych chwilach. O tym nigdy nie zapominaj

 

Przepraszam i dziękuję, zmienię się, obiecuję. Nie będę tykał narkotyków, bo mnie bardziej to zdołuje. Nie będę sam w miejscu stał, naprzód pójdę, chociaż mamo bardzo mi cię brakuje.

 

Poniżej nagranie piosenki „Pamiętaj słowa matki”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JzuJhwr-hgwKomentarze