Szczepić się czy nie? Słowa TEJ gwiazdy rozwiewają wątpliwości!

Zaszczepić się czy nie? Zdania są podzielone. Głos w tej sprawie zabrała znana gwiazda! Jej słowa rozwiewają wątpliwości!

Agata Młynarska opowiedziała się za szczepieniami! Już czeka na swoją kolej! Gwiazda bardzo chciałaby być zdrowa, a jej zdaniem może to zapewnić tylko szczepionka!

– Czekam cierpliwie aż przyjdzie moja kolej, żeby się zaszczepić. Nie wiem kiedy to nastąpi, ale bardzo bym już chciała. I tego sobie i Wam życzę na ten rok. ❤️ ZDROWIA❤️ – napisała.

Fani byli podzieleni. Jedni poparli swoją idolkę. Inni krytykowali jej podejście. Komentarzy było mnóstwo! Jedno jest pewne, Agata rozpętała burzę!

Zobacz także: Małgosia Kożuchowska podjęła WAŻNĄ decyzję! TO będzie w jej życiu DUŻA zmiana!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)


Co napisali internauci?

Szkoda, że nikt tak naprawdę nie wie jakie są efekty długoterminowe tych szczepień i że nikt nie bierze odpowiedzialności i nie będzie ponosił konsekwencji za ewentualne eksperymenty. Powodzenia. Życzę zdrowia

I dlaczego ani producent ani lekarz ani rząd nie podpisał się, że dają gwarancję i ponoszą odpowiedzialność za nasze życie jak to mówi ustawa, że lekarze nie ponoszą odpowiedzialności za błąd w sztuce w walce z koronawirusem

To jakaś PARANOJA z tymi szczepionkami z całym szacunkiem, kto chce niech się szczepi, ale po co ta REKLAMA, zdrowia życzę

Pani Agato, „czekam cierpliwie”, w kontekście ostatnich wydarzeń zasługuje na szacunek. Niczego innego się po Pani nie spodziewam. Niezawodna klasa! Wszystkiego dobrego w 2021!

Pani Agato przepuszczę Panią w kolejce, bardzo proszę😍

Doczekasz się, a gdy już to nastąpi i uodpornisz się na wirusa, to będzie pełnia szczęścia i radości najważniejsze, aby wszystko poszło zgodnie z planem ja również jeszcze czekam i pewnie trochę to potrwa, pierwszeństwo do szczepień mają seniorzy pielęgniarki i lekarze, potem służby mundurowe nauczyciele i pewnie dopiero potem my, ale warto jest poczekać spokojnej nocy.❤😘❤

:)))❤ Pani Agatko Proszę wytrwać w tej nadziei że się doczekamy i dzięki temu wszyscy będziemy mogli się wreszcie spotkać nie obawiając się o siebie wzajemnie.😘 A do tego czasu jeszcze raz Pragnę Życzyć niech ten Nowy Rok obfituje w same dobre wiadomości, przy których będzie towarzyszyć jak najwięcej radości niż smutków. Chwil pełnych wrażliwości które dodadząc poczucia własnej wartości, siły i motywacji oraz szczęście niechaj towarzyszy jak najczęściej.😘💋💕

„Szczepionka”???Zna Pani jej skład i skutki uboczne??? Jeśli nawet nie jest przebadana pod względem interakcji z innymi lekami, o alergiach nie wspominając!!!

Brawo pani Agato. Czekamy grzecznie w kolejce👍😚. Ja, nauczycielka, mam nadzieję, że będę mogła bezpiecznie wrócić do pracy. Pozdrawiam serdecznie. 🌹🌹🌹🌹🌹

Pani Agato, szkoda, że nie wszystkim wystarczyło cierpliwości 😭.

I jeszcze jedno. Osoba, która się nie zaszczepi, zarażając się koronawirusem będzie zarażała innych. Jest to kompletny brak odpowiedzialności za siebie i innych, dlatego powinny być wprowadzone oświadczenia dla osób, które są przeciwne szczepieniom.

Fot. Instagram

Agata Młynarska to prezenterka i aktorka. Obecnie jest związana z TVN Style. Jest córką piosenkarza i autora tekstów Wojciecha Młynarskiej i aktorki Adrianny Godlewskiej.

Ukończyła XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Warszawie oraz wydział filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Zobacz także: NIE ŻYJE znany muzyk! Fani pogrążyli się w ŻAŁOBIE!

Fot. PixabayKomentarze