SZCZERE wyznanie Julii Wieniawy! TEGO o niej nie wiedzieliście…

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Niedawno w jednym ze znanych programów postanowiła podzielić się swoimi szczerymi refleksjami. Wielu z Was może to zszokować. Tego chyba o niej nie wiedzieliście. 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Zasłynęła dzięki roli w znanym serialu „Rodzinka.pl.” Później także próbowała swoich sił w muzyce. Ostatnio pojawiła się w programie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami.”

Ostatnio gwiazda w  programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami postanowiła wypowiedzieć się na jeden z ważnych tematów. Tam szczerze wyznała, czego tak naprawdę ma już dosyć. Jako, że Wieniawa jest osobą publiczną, może to wielu zaskoczyć.

Ja jestem po prostu zwykłą dziewczyną, którą słowa też bolą. Boli mnie hejt, ale nie hejt w internecie. Tylko nienawiść, która jest w ludziach. Najgorsze komentarze są te, że ludzie mówią, że ktoś mi ci coś dał, że ktoś mi coś załatwił, że nie mam talentu, że nie powinnam czegoś robić, za coś sie zabierac, że nikogo to nie obchodzi

-powiedziała Julia Wieniawa.

Dodała, że jest tylko człowiekiem.

Ale nie tylko ja tak mam. Wszyscy oceniają wszystkich, przez pryzmat pozorów. Tylko tę maskę, ten pancerz oceniają. Zapominają, że za tą maską kryje się człowiek. I ja też mam tę maskę. I to ze mnie wychodzi. Bo mam dosyć, po prostu dosyć

-zaznaczyła aktorka i piosenkarka.

Aktor Andrzej Grabowski udzielił jej później cenną radę.

Musisz się nauczyć z tym żyć i nie przejmować się tym tak bardzo

-powiedział Grabowski.

Co sądzicie na temat słów Julii Wieniawy?

 

Źródło: gala.pl

 Komentarze