Szczere wyznanie Moniki Mrozowskiej! „Nie ma dnia, żebym nie zastanawiała się…”

Pojawiło się bardzo szczere wyznanie Moniki Mrozowskiej! „Nie ma dnia, żebym nie zastanawiała się…”. O co chodzi?

Monika niedawno urodziła czwarte dziecko. Teraz podzieliła się z fanami wrażeniami na temat macierzyństwa. Jej słowa są bardzo szczere. Nie owija w bawełnę i mówi wprost, że nie było łatwo!

– Rodzicielstwo… nie ma dnia żebym się nie zastanawiała nad tym, czy to na 100% rola dla mnie 😂. W dodatku taka, do której nie dostałam żadnego scenariusza, dlatego nieustająco uprawiam improwizację🙈. Bycie rodzicem, to jest wyzwanie pełne bolesnych upadków… i niespodziewanych wzlotów ☺️, prawdziwych dramatów oraz wątków komediowych… Żeby w tym wszystkim nie zwariować, trzeba nauczyć się trudnej sztuki kompromisu oraz odpuszczania. Nie ma sensu biczować się, bo znowu zamówiliśmy pizzę na obiad, zamiast gotować warzywa na parze😅, albo założyliśmy dzieciakom skarpety nie do pary do przedszkola, bo tylko takie udało nam się znaleźć, albo… zasnęliśmy wszyscy razem… bez umycia zębów… w jednym łóżku podczas wieczornego oglądania filmu 🙈 (i tak bywało…) – napisała.

Monika poruszyła fanów. To wyznanie było niespodziewane, ale bardzo szczere. Trafiło do serc sympatyków aktorki. Zasypali ją komentarzami!

Znana influencerka od dawna radzi fanom w sprawie macierzyństwa i rodzicielstwa. Wyrosła na prawdziwego eksperta w tym zakresie!

Zobacz także: Premier nie ma wątpliwości! Wprost wypowiedział się o epidemii!

Co na to internauci?

I tak czasami jest👏😂❤️

Piękna rodzinka 😍

Wyglądasz jak siostra, a nie mama, a do najstarszej córki to już całkowicie siostra

Pięknie to ujęłaś ❤️❤️

Fot. Instagram

Zobacz także: GIGANTYCZNA kara dla znanego sklepu! Urząd nie miał litości!

Widać, że Monika ma bardzo wiernych fanów. To wielki dar!

Fot. InstagramKomentarze