Szok, co Prezydent Duda zrobił pod osłoną nocy!!!! Czy tak wolno głowie państwa?

Tegoroczne obchody dnia Wszystkich Świętych były zupełnie odmienne od tych znanych sprzed lat. Polacy przez sytuację epidemiczną musieli zostać w domach.

Prezydent Andrzej Duda również dostosował się do obowiązujących restrykcji i udał się na groby bliskich dopiero tydzień po przypadających świętach. Czujne oko Super Expressu dojrzało go w asyście ochrony na cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Na miejscu głowa państwa odmówiła modlitwę przy grobach bliskich, znajomych oraz żółnierzy Legionów Polskich.

Oczywiście do takiej wizyty Pan Prezydent musiał się odpowiednio przygotować. Przed wizytą na nekropoliach udał sie na zakupy do hurtowni. Również tutaj miał asystę licznej ochrony. Prosto po zakupach wsiadł do limuzyn, które stały pod budynkiem. Aldona Wleklak na swoim instagramowym profilu umieściła zdjęcia prezydenta robiącego zakupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.instagram.com/aldonawleklak/tagged/?hl=pl

Mamy nadzieję, że Panu Prezydentowi starczyło czasu na odwiedziny wszystkich bliskich mu osób. Ostatnimi czasy jest przecież tak bardzo aktywny na polskiej scenie politycznej.Komentarze