Szok i niedowierzanie! Rodzice gwałcili i znęcali się nad OPIEKUNKAMI SWOJEGO DZIECKA

Szok i niedowierzanie! To reakcja na zachowanie młodych rodziców, którzy gwałcili i znęcali się nad opiekunkami swojego 3-letniego dziecka. Dramatyczne sceny, które rozgrywały się za drzwiami rodziny z Tychów wydają się nieprawdopodobne, ponieważ nikt nie posądziłby rodziców małego dziecka o takie bestialstwo i brak empatii wobec drugiego człowieka.

 

Małżeństwo z Tychów brutalnie pastwiło się nad opiekunkami swojego dziecka. Kobiety upajano alkoholem, a następnie wykorzystywano seksualnie. Najmłodsza ofiara dwojga zwyrodnialców to 14 letnia dziewczyna.

 

Zobacz też: 3-latek próbował obudzić swoją mamę! Nie miał pojęcia, że STAŁO SIĘ COŚ STRASZNEGO!

Sprawa małżeństwa ze Ślaska ujrzała światło dzienne w czerwcu ubiegłego roku. To właśnie wtedy sprawę do prokuratury zgłosiła 46-letnia kobieta, która została wykorzystana przez 22-letnią Weronikę R. oraz jej męża 26-letniego Dawida R. Kobieta miała zaopiekować się ich 3-letnią pociechą. Zamiast tego, zgotowano jej prawdziwe piekło. Została brutalnie pobita, a następnie zgwałcona.

 

Niewiarygodna wydaje się reakcja funkcjonariuszy policji, którzy nie potraktowali poważnie słów 46-letniej ofiary. Kobieta musiała udać się do prokuratury. Oprócz 46-latki, zgwałcona i pobita została także 14-letnia dziewczyna.

 

Sprawa Weroniki R. oraz Dawida R. toczy się za zamkniętymi drzwiami. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: Popularne.pl

Zdjęcie: Pixabay

 

 

Komentarze