SZOK! Jechała na elektrycznej hulajnodze! TRZYMAŁA NA TORSIE NIEMOWLĘ…

W piątek, na rogu ulic Oś Królewska i Rzeczypospolitej, w mieście stołecznym Warszawa, byłem świadkiem następującej sytuacji. Młoda mama, jedzie na elektrycznej hulajnodze (prowadzi ją jedną ręką), a na Jej torsie niemowlę w nosidełku… – tak swoją opowieść rozpoczyna fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski.

Okazuje się, że w Polsce nie brakuje nieodpowiedzialnych i bezmyślnych rodziców. Jakiś czas temu Paweł Zawitkowski, który jest cenionym fizjoterapeutą, podzielił się swoim szokującym odkryciem. Był świadkiem niecodziennego zdarzenia. Na jego oczach młoda matka prowadziła elektryczną hulajnogę, trzymając na torsie nosidełko z niemowlęciem.

Drugą ręką podtrzymuje nosidełko…I nawet gdyby trzymała kierownicę dwoma rękami, proszę, by Wam nigdy w życiu, nawet do głowy nie przyszło, by czegoś takiego próbować…
Nie chce mi się pisać o braku wyobraźni (choć taki poziom braku jakiejkolwiek refleksji przeraża). Nie będę pisał o potencjalnym niebezpieczeństwie i ewentualnych skutkach jakiegokolwiek wypadku. Nie chcę dyskutować i komentować wyboru tej osoby, ani powodów, czy ich braku. Po prostu NIE WOLNO! kontynuował swój wywód Zawitkowski. 

Zobacz również: Czy BEZDZIETNOŚĆ może dawać kobietom SZCZĘŚCIE? Poznajcie wyniki ostatnich badań!

Na komentarze pod postem nie trzeba było długo czekać. Na Facebooku mężczyzny pojawił się liczny odzew Internautów. Okazuje się, że przypadek kobiety z maleńkim dzieckiem na elektrycznej hulajnodze nie był wyjątkiem.  Jeden z Internautów spotkał panią, która jeździła na elektrycznej deskorolce pchając przed sobą wózek, ktoś inny – mężczyznę, który uprawiał jogging z dzieckiem w chuście.

Wiem, że ludziom przychodzą często do głowy podobne, przerażające pomysły – jazda na nartach z dzieckiem w nosidełku, uprawianie baby-jogi, a nawet grupowe popisywanie się takim przemocowym postępowaniem(…)Nie róbcie i nie wymyślajcie proszę głupich rzeczy. Na własny użytek, może jeszcze…, i tylko jeśli ktoś na Was nie czeka w domu – taką prośbą zakończył swój wpis fizjoterapeuta.

Zobacz: 6-latka była zrozpaczona, gdy spojrzała w lustro! Wujek wpadł na genialny pomysł, by ją pocieszyć

Zdjęcie: Pixabay

Źródło: Facebook @ Paweł ZawitkowskiKomentarze