Szok! Zobacz, JAK MAKIJAŻ MOŻE ZMIENIĆ WYGLĄD! Panny młode PRZED I PO WIZYCIE U KOSMETYCZKI

Dzień ślubu to najbardziej wyczekiwany moment w życiu każdej kobiety. W tym dniu każda z pań chce wyglądać ślicznie i wyjątkowo. Panna młoda w trakcie przygotowań korzysta z usług fryzjerki i makijażystki. Zobaczcie, jak makijaż może zmienić wygląd! Poniżej znajdziecie zdjęcia panien młodych PRZED I PO wizycie u kosmetyczki. 

Wszystkie panny młode mają swoje wizję makijażu ślubnego czy fryzury. Ślubny make-up to jeden z najważniejszych elementów, który ma bardzo duży wpływ na efekt końcowy stylizacji. Makijaż powinien być trwały, elegancki, a przede wszystkim musi uwydatniać naturalne piękno kobiety.

Generalnie istnieje zasada, że dobieramy makijażu oczu w przeciwnej gamie barw niż kolor tęczówki, np. oczy brązowe – cienie zielone, oczy niebieskie i zielone – cienie złote, fioletowe. Włosy nie mają znaczenia przy make-upie oczu, ale jest to ważny czynnik przy doborze kredki do brwi oraz pomadki – tłumaczy makijażystka Magda Atkins.

Nie każda kobieta może cieszyć się nieskazitelnie gładką skórą, dlatego dobre kosmetyki i odpowiednio wykonany make-up mogą zdziałać cuda! Spójrzcie tylko na ten efekt końcowy! Co za niesamowita przemiana!

Komentarze