SZOKUJĄCA decyzja KRRiT! Nikt się tego nie spodziewał!

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła szokującą decyzję! Nikt się tego nie spodziewał! O co chodzi?

Jak już informowaliśmy, z oferty naziemnej zniknął kanał ATM Rozrywka. KRRiT zdecydowała, jaka stacja go zastąpi. Tej decyzji nikt się nie spodziewał!

Zobacz także: Kasia Zielińska przekazała CUDOWNĄ wiadomość! WSZYSCY na to czekali!

Fot. Pixabay

Na multipleksie pojawi się… Silver TV, kanał należący do Michała Winnickiego. Winnicki jest właścicielem kilku małych kanałów tematycznych. W konkursie pokonał gigantów, Polsat i TVN!

– KRRiT na posiedzeniu 25 lutego 2021 r. rozstrzygnęła konkurs koncesyjny na program telewizyjny na pierwszym multipleksie. Beneficjentem został Michał Winnicki, a jego program „Silver TV” będzie miał charakter wyspecjalizowany, przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia. KRRiT wzięła pod uwagę, że na rynku telewizji naziemnej brakuje takiej oferty. Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia – podano.

W ofercie pojawią się też msze święte. Kanał ma być przystępny dla seniorów.

Michał Winnicki zapowiada, że jego stacja pojawi się na MUX1 najszybciej, jak się da. Na razie czeka na przesłanie dokumentów z KRRiT.

Ta decyzja rady wywołała burzę. KRRiT wybrała małego nadawcę. Jedni krytykują ten wybór, argumentując że stacja może nie podołać finansowo. Inni chwalą, mówiąc że wreszcie przełamano duopol komercyjnych nadawców.

Zobacz także: DUŻE zmiany w cenach rozmów telefonicznych?! Ile zapłacimy?

Fot. Pixabay

Źródło: KRRiTKomentarze