Szokująca sytuacja nad jeziorem! Mężczyzna wypchnął żonę z roweru wodnego.

Pijany mężczyzna wypchnął swoją żonę z roweru wodnego do Jeziora Złotnickiego. Kobieta nie potrafiła pływać. Została wyciągnięta z wody tylko dzięki szybkiej reakcji świadka.

Policja z Leśnej otrzymała informację o zdarzeniu od mężczyzny, który w trakcie spływu kajakiem zauważył topiącą się kobietę. Pomógł jej i doholował ją do brzegu.
 
Gdy policjanci byli już na miejscu, podszedł do nich agresywnie zachowujący się mężczyzna. Czuć było od niego woń alkoholu. Mundurowi przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało obecność blisko 3 promili alkoholu we krwi. Był to mąż poszkodowanej, która dołączyła do interweniujących funkcjonariuszy i potwierdziła, że to on wypchnął ją z roweru wodnego. Kobieta również znajdowała się pod wpływem alkoholu.
 

W tym momencie nietrzeźwy mąż swoją agresję skierował w stronę policjantów i znieważył wykonujących czynności służbowe funkcjonariuszy.

– poinformowała policja w komunikacie.
 
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty narażenia na utratę życia i zdrowia swojej żony oraz znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ TEŻ: Tragedia podczas grillowania. 26-latek nie żyje.

 

źródło: gazeta.pl

zdjęcie: pixabay.comKomentarze